Menu Close

,,Olympis 2026 – Pavasario sesija”

Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad pavasario „Olympio“ sesijoje aktyviai dalyvavo mūsų „Žvirbliuko“ ir „Vyturiuko“ grupių vaikai 🌸🏅  ir užėmė 20 vietą Klaipėdos apskrityje. Smagu matyti tokį gausų dalyvių būrį, vaikų smalsumą, norą mokytis bei išbandyti savo jėgas įvairiose užduotyse. Dar didesnį džiaugsmą kelia tai, kad mažieji dalyviai buvo apdovanoti gausybe prizų ir puikiais įvertinimais! 🎉 Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms ir tėveliams už paskatinimą, palaikymą bei bendradarbiavimą! Priešmokyklinio ugdymo mokytojos: Agnė Čepulytė, Rasuolė Daukšienė, Vaida Jurevičienė, Gintarė Trajanauskienė

Paskutinį kartą atnaujinta 2026-05-21.

Skip to content