Menu Close

Sveikatos ir sporto šventė prie jūros „Su vaikyste ant bangos“

Daugiau nei 600 šypsenų, smėlis, bangos ir puiki nuotaika!
Klaipėdos centriniame paplūdimyje vykusioje šventėje „Su vaikyste ant bangos“ vaikai sportavo, dalyvavo estafetėse, stiprino draugystę ir bendrystę.
Džiaugiamės, kad renginyje aktyviai dalyvavo ir Klaipėdos lopšelis-darželis „Pagrandukas“!
Nuoširdžiai dėkojame fizinio ugdymo mokytojai Dianai Anužienei už aktyvų dalyvavimą, vaikų įkvėpimą judėti, sportuoti ir patirti džiugias akimirkas šventėje „Su vaikyste ant bangos“!

Paskutinį kartą atnaujinta 2026-05-21.

Skip to content